معرفی 10 سررسید پرفروش 1402

سررسید

سررسید یکی از محصولات محبوب و پرفروش در شرکت های هدایای تبلیغاتی است و سالانه میلیون ها نمونه از این محصول به فروش می رسد.اکثر دفاتر و سازمان ها این محصول را در تعداد بالا درخواست می کنند چرا که سررسید یکی از کاربردی ترین محصولات موجود در تبلیغات محسوب می شود.با استفاده از سررسید های تبلیغاتی می توانید تمامی برنامه ریزی ها و اطلاعات خود را در این دفتر ثبت کنید و همچنین به راحتی می توانید با استفاده از تقویم موجود در آن دقیق تر کار هایتان را پیش ببرید.
در سررسید ها تنوع زیادی وجود دارد و هر نوع دارای ویژگی های خاصی هستند برای همین انتخاب آنها می تواند برای مخاطب سخت باشد برای همین در این مقاله سررسید های پرفروش سال 1402 را برای شما معرفی می کنیم تا با اطمینان کامل نمونه مناسب را انتخاب کنید.

نمونه سررسید های پرفروش سال 1402

1. سررسید رحلی (مدیران)

این نوع سررسید ها نسبتا سایز بزرگی را دارند و به خاطر تفاوت سایز با دیگر نمونه ها قیمت بالایی را دارد.اندازه کلی این نوع سررسید ها به صورت 28 * 21 است و تقریبا برابر اندازه یک کاغذ A4 است.این نوع سررسید ها معمولا در طرح های سفارشی و نفیس هستند و به خاطر هزینه بالای این محصول آن را در تیراژ پایین ارائه می کنند.

2. سررسید رقعی

یکی از مدل های معروف و محبوب در سررسید ها محسوب می شود که در سایز 22 * 14 تولید می شود.این نوع سررسید ها بیشتر جنبه یادداشت نویسی کاربردی دارند و افرادی که خواستار فضای مناسب برای نوشتار هستند می توانند از این نمونه استفاده کنند.

3. سررسید وزیری

مدل های وزیری یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین نمونه ها هستند که طی سالیان در حال تولید است.ابعاد اصلی این مدل حدود 24 * 17 است و تقریبا یک سررسید بزرگ محسوب می شود.اندازه و سایز این سررسید ها به شکلی محبوب است که بیشتر کتاب ها با در نظر گرفتن این نمونه تولید می شوند.

4. سررسید خشتی

شکل خاص این نمونه سررسید ها برای بسیاری از مشتریان محبوب است و به خاطر همین افراد زیادی خواستار این نمونه هستند.طول و عرض این سررسید ها کاملا یکسان است و شکل مربعی دارد و در اندازه 20 * 20 تولید می شود.یک جنبه مثبتی که این نوع سررسید ها دارد این است طراحی بسیار لوکسی دارد و قیمت آن نسبت به دیگر نمونه ها بالا است.

5. سررسید پالتویی

بسیاری از سررسید ها در اندازه های بزرگ تولید می شوند و باید آنها را در کیف جابجایی کرد ولی یک نمونه خاص یعنی سررسید های پالتویی این مشکل را ندارند و می توانید آن را در چیب خود بگذارید و با خود به هر مکانی ببرید و اطلاعات مهم را در آن ثبت کنید.اندازه اصلی این سررسید ها 17 * 10 است که به راحتی در جیب جا می شود.

 

 

سررسید

 

6. سررسید اروپایی

در سال های اخیر نمونه های زیادی در سررسید ها مورد توجه بودند یکی از آنها سررسید های اروپایی هستند که می توان گفت طراحی بروز تری را نسبتا به دیگر نمونه ها دارد و برای افرادی که از آن استفاده می کنند یک محصول بسیار کاربردی است چرا که می توانید به راحتی آن را در جیب خود نگه دارید.اندازه این نوع سررسید ها حدود 22 *12 است .

7. سررسید جیبی

یکی از کوچک ترین سررسید ها در بازار محسوب می شود و در سایز 16 * 8 تولید می شود و افراد می توانند به راحتی آن را در جیب خود جا به جا کنند.بیشتر این نوع سررسید ها به عنوان هدیه برای اشخاص استفاده می شوند.

8. سررسید سلفون

این نوع سررسید ها همانند دیگر نمونه های موجود هستند ولی جلد روکش استفاده شده روی آن کاملا متفاوت است و از روکش خاص سلفون روی آن استفاده می شود که همراه با چاپ طلاکوب و یووی بسیار محصولی لوکس را به ارمغان می آورد.

9. سررسید گالینگور

طراحی و متریال این نوع سررسید ها بسیار با کیفیت است و موادی که در آن استفاده می شود بیشتر در سررسید های لوکس و لاکچری یافت می شوند برای همین این نمونه برای بسیاری از شرکت ها بسیار باارزش است.

10. سررسید ترمو

ترمو یک نوع چرم مصنوعی محسوب می شود ولی دارای کیفیت خوبی است.اکثرا در بیشتر سررسید ها نیز از ترمو استفاده می شود چرا که در بیشتر نمونه ها در صورت چاپ یا حک داغکوب رنگ روکش تغییر می کند ولی در ترمو به سختی واکنشی ایجاد نمی شود.

AshKaN
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *